פרח מיחזור והובלות – מביאים איכות לסביבה.

פרח מיחזור והובלות מקדמת את תחום המחזור, בניה ירוקה, ופינוי פסולת בניין כמו גם את תחום ההובלות והשינוע של פסולת באמצעות מכולות לפינוי והענקת אישורי התקשרות (טופס 4). תחנת המחזור ממוקמת באזור התעשייה באשדוד.

החברה נולדה מתוך זיהוי בצורך בתחום המחזור והבניה הירוקה למענה מקצועי, מקיף ואמין והינה בת טיפוחיהם של שתי ענקיות בתחום הקבלנות, עבודות העפר, הריסות ומיחזור פסולת בניין:
עשוש מאיר ובניו - קבלנות, עבודות עפר פיתוח ומזגרות, שירותי תפעול והשכרת כלים. הינה חברה ותיקה בעלת 20 שנה של ניסיון, מתמחה בפרויקטים גדולי היקף כגון, פארקים, מתחמי קניות, מגרשי ספורט כמו גם פיתוח תשתיות. עובדת מול עיריות וחברות ממשלתיות בנוסף למגזר הפרטי.

טלאור כראדי – עבודות עפר וחציבות, גריסה, ניפוי, הפעלת אתרי מחזור ניידים, הובלות ואספקת חומרים ממוחזרים וחומרי מחצבה והריסת מבנים. טלאור כראדי הינה חברה אמינה ומקצועית בעלת ותק רב בתחום, כראדי מאמינים בעבודה איכותית, ודואגים לעבוד עם ציוד ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה, על מנת לקדם בניה ירוקה ולשמור על הסביבה.

כחברת בת, פרח מיחזור והובלות נהנית מגב מקצועי, תמיכה וניסיון עשיר, ומצליחה במומחיות לשלב ותק עם חדשנות ויצירתיות וקידמה טכנולוגית בתחום מיחזור פסולת עם ניסיון מתחום עבודות עפר ופיתוח.

פרח מיחזור והובלות מאמינה שכל לקוח הוא הזדמנות לתת את הטוב ביותר ולשפר את איכות החיים של הסביבה בה אנו חיים. ולכן מקדמת שירות ממוקד ומותאם אישית ומקפידה על סטנדרטים גבוהים בשילוב עם זמינות, נוחות ואמינות.

החברה עומדת בתקנים המחמירים של המשרד להגנת הסביבה, ומאפשרת ללקוחותיה לקבל פתרונות מחזור מהמתקדמים, והאיכותיים הקיימים בשוק ובמחירים נוחים.

about
about2

כיתבו לנו!

פרח מיחזור והובלות בע"מ

טלפון: 2042*

 

פקס: 08-8544449 

 

מייל:  office@talorkaradi.co.il

 

המתכת 41 א.ת צפוני אשדוד

Call Now Buttonהתקשר עכשיו