הובלת פסולת בניין

כחלק ממטריית השירותים השלמה שחברת פרח מחזור והובלה בע"מ מספקת ללקוחותיה,  ניתן לקבל גם פתרונות לוגיסטיים, טכניים והנדסיים עבור שינוע והובלת פסולת בניין לאתרי הטמנה מורשים, כנדרש לפי חוק ובהתאם לדרישות המשרד להגנת הסביבה.

 

חושבים על שיפוץ או בנייה? לא לפני שתפנו לפרח מחזור והובלה בע"מ!
לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר, התקשרו: 2042*

הובלת פסולת

 

משפצים? בונים? אתם חייבים לפנות את הפסולת נכון!

שמירה על איכות הסביבה וניקיונה הם נושאים שקיימת כלפיהם מודעות רבה, בעיקר בשנים האחרונות, והם זוכים להתייחסות של כלל הציבור. כיום עיריות ומועצות מקומיות מטילות קנסות כבדים על כל מי שגורם למפגע, ונוהג בניגוד לתקנות ולנהלים המוסדרים בחוק.

 

אם אתם משפצים או בונים, אתם מחויבים לדאוג לפינוי נכון של כל הפסולת שנוצרת לאורך התהליך, פן תקבלו קנס של אלפי שקלים, ואפילו עשרות אלפי שקלים, ותיגרם לכם עוגמת נפש. פינוי הפסולת מהדירות או מהמשרדים מתבצע באמצעות מכולה. לעתים אף נעשה שימוש בשרוולים, בעיקר אם מדובר בדירות או במשרדים הממוקמים בקומות גבוהות. לאחר מכן – את הפסולת שהצטברה במכולה מפנים לאתר מסודר.

 

חשוב להבהיר כי בנייה או שיפוץ דורשים פיקוח של איש מקצוע, כמו גם על נושא פינוי פסולת הבניין שנוצרת במהלכן. עוד נציין כי אי אפשר, בשום פנים ואופן, לפנות את הפסולת אל הפח השכונתי.

 

פנו אלינו עוד היום ותיהנו מכל היתרונות שלנו:

  • ניסיון עשיר
  • טיפול בטיחותי, אחראי וזהיר
  • שירות מהיר ויעיל
  • עמידה בלוחות זמנים
  • פינוי לאתרים מורשים
  • צי משאיות לכל סדר גודל של הובלה

 

הובלת פסולת אסבסט

לחברת פרח מיחזור והובלה יש ניסיון של שנים רבות בפינוי אסבסט, והיא מקפידים לעמוד בתקני הבטיחות המחמירים ביותר ומובילים אותו בבטיחות לאתרים מורשים.

 

בעבר היו בונים מבנים שונים ומניחים מעליהם גגות אסבסט. רק בשלב מאוחר יותר גילו כי מדובר בחומר מסוכן ביותר, אשר בין היתר עלול לגרום, חס וחלילה, לסרטן.

 

חשוב להבין כי לא כל קבלן יכול לפנות אסבסט, כיוון שמדובר בעבודה מסוכנת שיש לנקוט באמצעים שונים כדי לא לפוגע בבריאות העובדים וכמובן מבקשי הפעולה. רק קבלן בעל רישיון ואישור לביצוע עבודות פינוי אסבסט, יכול לבצע זאת.

 

כל הפתרונות הדרושים להובלת פסולת בניין!

חברת פרח מיחזור והובלות מעמידה לרשותכם צי גדול של משאיות הובלה לפינוי פסולת בניין בכל סדר גודל שהוא. המומחים שלנו יתאימו לכם במדויק את הפתרון המושלם: פול טריילר, דאבל, סמי וכו'.  החברה לוקחת בחשבון את היקף העבודה, סוגי החומרים אותם יש צורך לשנע ולפנות וכמובן מקפידה לעמוד בלוחות הזמנים. כל זאת כדי לתת את המענה המהיר, המדויק והמשתלם ביותר עבורכם.

 

לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים - פנו אלינו עוד היום. נשמח להציע לכם שירות מקצועי ואיכותי.

 

כיתבו לנו!

פרח מיחזור והובלות בע"מ

טלפון: 2042*

 

פקס: 08-8544449 

 

מייל:  office@talorkaradi.co.il

 

המתכת 41 א.ת צפוני אשדוד

Call Now Buttonהתקשר עכשיו