הריסות מבנים – להרוס את המבנה לשמור על הסביבה.

חברת פרח מחזור והובלה בע"מ  עוסקת בהריסות מבנים מכל הסוגים ובכל סדר גודל שהוא, באמצעות ציוד מתקדם המאפשר לבצע את העבודה בקלות, בפשטות ובמהירות. החברה עומדת בכל דרישות המשרד להגנת הסביבה, ובידיה אישורים חוקיים מתאימים, המהווים אסמכתא כי היא שומרת על ביטחונם של התושבים והמבנים סביב מוקד העבודה.

 

הריסת מבנים משאירים למומחים – פנו עוד היום לפרח מחזור והובלה בע"מ!
לקבלת הצעת מחיר משתלמת ופרטים נוספים, חייגו: 2042*

 

הריסות מבנים בצורה חכמה

שמירה על כל כללי הבטיחות לצד שמירה על איכות הסביבה הם ערכים ראשונים במעלה עבור חברת פרח מחזור והובלה בע"מ. לכן היא נוקטת בכל האמצעים על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, תוך התחשבות בסביבה העוטפת את המבנה: בין היתר החברה מציבה מתזים ומתקני ערפול לצמצום אופטימלי של האבק שנוצר לאורך התהליך. כמו כן היא מקפידה על עבודה בהתאם לכל כללי הבטיחות הנוקשים, כדי לשמור על ביטחונם של התושבים סביב המבנה. בנוסף לכך, החברה מעמידה לנוחותכם שירותי אתר נייד לגריסה, לניפוי, להפרדה ולמיחזור פסולת כבר בשטח העבודה, מה שמסייע לכם, ליהנות מחיסכון ניכר בעלויות השינוע, חיסכון בשימוש וברכישת חומרי חציבה ומהתייעלות של התהליך תוך שימוש חוזר בחומרי חציבה ממוחזרים.

הריסות מבנים ישנים

לעתים יזם, חברת בנייה או קבלן רוכש שטח נדל"ן אשר עליו קיימים מבנים ישנים ונטושים, שאין לאיש שימוש בהם. על מנת לפנות את השטח בכדי להקים פרויקט, חייבים להרוס את המבנים הקיימים, וכמובן גם לפנות את הפסולת שמצטברת. סיבה אחרת להריסה יכולה לנבוע מכך שמדובר במבנה רעוע המהווה סכנה לשוהים בו או לעוברי אורח.

 

הריסת מבנים היא לא משחק ילדים

לפעמים נדמה כי הריסת מבנים היא עניין פשוט למדי. אבל האמת היא שמדובר בפעולה מאתגרת ביותר, שדורשת הבנה מעמיקה בנושא זה. חשוב להבין כי לא כל קבלן יכול לבצע עבודות אלה, אלא רק חברות שמתמחות בביצוע עבודות מסוג זה או קבלני עפר. כמו כן, חשוב לדעת שכל הריסה מחייבת לקבל היתר מהרשות המקומית, וצריך להיערך לקראתה מבחינה משפטית ואף להתייעץ עם מהנדס בניין, טרם מתחילים בשלב ההריסות.

 

לרוב, הציוד המקובל לצורך הריסת מבנים כולל: פטישי אוויר, דחפורים, מחפרים וכדומה. מדובר בתהליך הדרגתי יחסית, שמטרתו לאפשר שימוש חוזר בחלק מהרכיבים, כגון – צינורות, פלדה, רעפים ועוד. לעתים נדרשת אבל שיטת הרס אחרת– פיצוץ מבוקר – טכניקה יחסית נדירה, שעושים בה שימוש רק במקרים מאוד מיוחדים.

 

למה דווקא פרח מחזור והובלה בע"מ?

פרח מחזור והובלה בע"מ עובדת בשיתוף פעולה עם חברת טלאור כראדי, שמספקת לה גב מקצועי. ויתרונה הגדול הוא ביכולתה לספק את כל הפתרונות להריסת מבנים ופינוי פסולת בניין במקום אחד, מרגע ביצוע ההריסה עצמה, דרך השכרת מכולות ועד שינוע והובלת הפסולת לאתר מחזור מורשה.

 

רוצים לקבל פרטים נוספים? פנו אלינו ונשמח לייעץ ולספק את כל המידע הנדרש!

 

הריסת מבנים
הריסות מבנים

כיתבו לנו!

פרח מיחזור והובלות בע"מ

טלפון: 2042*

 

פקס: 08-8544449 

 

מייל:  office@talorkaradi.co.il

 

המתכת 41 א.ת צפוני אשדוד

Call Now Buttonהתקשר עכשיו