השכרת מכולות לפינוי פסולת

פסולת בניין יש לפנות בהקדם האפשרי, ועל זה אין ויכוח. את עבודות הפינוי ניתן לבצע במהירות וביסודיות, באמצעות מכולות פינוי ייעודיות. חברת פרח  מחזור והובלה בע"מ מתמחה כבר יותר מ-20 שנה בהשכרת מכולות לפינוי פסולת, ותשמח לעמוד לרשותכם!

המון ניסיון – פשוט יתרון

לפני שנדבר על הצורך שממלאות מכולות לפינוי פסולת ועל שירותי ההשכרה שלנו, נלך שני עשורים אחורה. את חברת פרח מחזור והובלה הקמנו בזמנו כדי לתת מענה מקיף ואיכותי בכל הנוגע לשינוע ולהובלת פסולת בניין, ומאז פיתחנו ושדרגנו את יכולותינו ללא היכר. התנסינו במגוון רחב של פרויקטים, קטנים כגדולים, ועבדנו מול מגוון רחב של לקוחות מרחבי הארץ. עם הזמן נצבר הניסיון על כל המשתמע מכך: הצוות שיפר ושיפר את מיומנויותיו, הציוד שברשותנו התחדש (בדגש על המכולות המשמשות לפינוי הפסולת) והמוניטין שלנו בענף הלך והתעצם. כיום אנו יכולים לומר בלב שלם שאתם בידיים טובות בכל הנוגע לפינוי פסולת, וכי באפשרותנו לתת לכם את הפתרון הנכון, במקום הנכון ובזמן הנכון בכל רמה: לוגיסטית, טכנית והנדסית.

השכרת מכולות לפינוי פסולת

להזמנת מכולות לפינוי פסולת, חייגו 2042* וצוות פרח מחזור והובלה ישמח לתת לכם מענה!

השכרת מכולות לפינוי פסולת בניין


הדרך היעילה והמהירה ביותר לפנות פסולת בניין היא באמצעות מכולות. ניתן להעמיס בהן כמות גדולה מאוד של פסולת בניין, ובכך לצמצם את כמות סבבי ההובלה לאתר הפינוי. את המכולות תוכלו להשכיר בהתאם לצרכים שלכם ותוך התחשבות במספר גורמים כמו סוג הפסולת שעליכם לפנות: גזם, אסבסט, עץ, אבנים וכיוצא באלו. קבלני בניין מנוסים יודעים שהפסולת המתקבלת במהלך העבודות יכולה להיות מגוונת מאוד, ולכן כדאי להשכיר מכולות שתדענה להכיל בהצלחה פסולת בניין מכל סוג שהוא – לכל מקרה שלא יהיה.

השכרת מכולה בהתאם לדרישה

אנו בחברת פרח מחזור והובלה מחזיקים בצי מכולות מגוון מאוד, וברשותנו מכולות בגדלים ובנפחים משתנים. אנו נדע להתאים באופן הנכון ביותר בין סוג המכולה, מבחינת גודלה ונפחה, לבין הדרישות המיוחדות שלכם. אם כמות הפסולת עצומה, או שמא מדובר בפריטים גדולים כמו הריסות בניין, נמליץ לכם על מכולה בנפח האידיאלי, באמצעותה תוכלו לשנע כמות רבה מאוד של פסולת בפעם אחת. ההתאמה האישית חשובה ביותר כשמדובר בהשכרת מכולות פינוי, שכן כאן טמון המפתח לעבודה יעילה ומהירה ולשביעות הרצון שלכם, לקוחותינו.

שינוע והובלה של פסולת בניין


העמסת הפסולת במכולות הייעודיות היא רק חלק מהמשוואה. לאחר שהמכולות מלאות בפסולת, יש להובילן לאתר הפינוי והמחזור (תחנת המחזור שלנו ממוקמת באזור התעשייה שבאשדוד). גם לכך אנו יודעים לתת מענה ברמה הגבוהה ביותר. ברשותנו צי משאיות הובלה, הכולל למשל משאיות פול טריילר, דאבל טריילר וסמי טריילר. גם כאן הגודל קובע, ולכן נתאים בצורה חכמה בין סוג המשאית לנפח המכולה.

הסביבה חשובה לא פחות

המוטו שלנו הוא "מביאים איכות לסביבה". מבחינתנו השמירה על הסביבה שבה כולנו חיים חשובה מאין כמותה, ועקרון זה מנחה אותנו כבר שנים ובכל עבודה. חברתנו עומדת בתקנים המחמירים של המשרד להגנת הסביבה ופועלת לפיהם ללא פשרות. גם כשמדובר בהשכרת מכולות לפינוי פסולת, נוודא כי העבודה מתבצעת בהתאם לכך וללא כל חשש לפגיעה באיכות הסביבה.

פרח מחזור והובלה בע"מ היא הכתובת שלכם בכל הנוגע להשכרת מכולות איכותיות לפינוי פסולת. כל שעליכם לעשות הוא לחייג ל-2042*, והמומחים המנוסים שלנו יעמדו לרשותכם תוך הקפדה על עמידה בלוח הזמנים, דיוק מרבי ומתן מענה משתלם ואטרקטיבי.

כיתבו לנו!

פרח מיחזור והובלות בע"מ

טלפון: 2042*

 

פקס: 08-8544449 

 

מייל:  office@talorkaradi.co.il

 

המתכת 41 א.ת צפוני אשדוד

Call Now Buttonהתקשר עכשיו