טופס עם מטמנה מורשת, טופס הטמנת פסולת

בניהול של אתר בנייה יש צורך גם בהיכרות נרחבת עם הטפסים השונים בתהליך

אתרי בנייה הם לא דבר שפשוט כל כך לנהל. אתם, כיזמים וכקבלנים, צריכים לדעת כיצד לדאוג לכל פרט ופרט באתר הבנייה בכדי להבטיח שהעבודה בו תהיה לא רק יעילה ואיכותית, אלא שגם ניתן יהיה בכלל להתחיל אותה ושהיא תעמוד בסטנדרטים המחייבים השונים לפתיחת אתר הבנייה ולעבודה המורשית בו. לשם כך, נדרשת התמודדות יעילה עם לא מעט ביורוקרטיה – אתם צריכים לדעת ולהכיר את הטפסים השונים ולדעת כיצד למלא אותם בצורה נכונה ולהציג אותם בצורה נכונה מול הרשויות השונות, וחלק ניכר מכך הוא כל מה שנוגע לפינוי נכון של פסולת. שניים מהטפסים שחשוב להכיר בהקשר זה הם טופס התקשרות עם מטמנה מורשת, וכן טופס הטמנת פסולת – וכעת נכיר את הטפסים האלה, נבין מדוע כדאי לכם פשוט לפנות לשירות של פרח מחזור והובלות, ונכיר את היתרונות הנוספים שלנו.

אנו בפרח מיחזור והובלות מספקים את כל סוגי הטפסים הקשורים לפינוי פסולת ודואגים לכל תהליך הפינוי, צלצלו אלינו *2042 

טופס הטמנת פסולת

הטפסים שפרח מחזור והובלות מספקים, ויתרונות נוספים אצלנו

  • הטפסים שחשוב להכיר – הטפסים בהם אנחנו רוצים להתמקד, ושחשוב להכיר בכל מה שנוגע לניהול אתר הבנייה שלכם בדגש על פינוי פסולת, הם טופס עם מטמנה מורשת (שהוא למעשה טופס 4 -טופס התקשרות עם אתר הטמנת פסולת מורשה), וכן טופס הטמנת פסולת. שני הטפסים האלה מקבילים זה לזה, והתכלית של שניהם זהה – לפני שאתם מתחילים את תהליך הבנייה שלכם עליכם להציג את הפתרון שאתם נותנים לפינוי ולהטמנת פסולת באתר הבנייה שלכם. אתר בנייה מייצר לא מעט פסולת בניין שיכולה גם להיות מזיקה ומזהמת אם היא לא מקבלת את המענה הראוי של פינוי והטמנה, ולכן חשוב לעבוד עם חברה מקצועית שמתמחה בתחום ויודעת לספק שירותי פינוי והטמנה, ואם השירות הזה הוא מרוכז דרך חברה אחת – מה טוב.
  • היתרונות שלנו – בראש ובראשונה, פרח מחזור והובלות היא חברה שלא רק מספקת פינוי פסולת אלא גם מחזיקה באתר פסולת מורשה משל עצמה. כך, אנחנו דואגים לצרכים הטכניים שלכם במילוי טופס עם מטמנה מורשת וכן טופס הטמנת פסולת – כאשר אנחנו יודעים לספק את המענה עבור שני הצרכים האלה גם יחד. מעבר לכך, אנחנו מספקים מגוון פתרונות פינוי פסולת כגון מכולות פינוי ושרוולים. מכולות הפינוי שלנו הן עמוקות יותר ויעילות יותר כך שהפינוי הוא תכוף פחות, ומכיוון שאתר הפסולת שלנו הוא שלנו בלבד – המחירים שלנו הם גם נמוכים יותר.

תהליך פינוי והטמנת הפסולת מעולם לא היה נוח יותר

אם בעבר פינוי פסולת היה כאב ראש לא קטן עבור הקבלן והיזם (חשוב לציין שהטפסים הן באחריות היזם), הרי שכיום המצב שונה בתכלית. עם שירות כמו של פרח מחזור והובלות, כל התהליך הופך לפשוט ונוח יותר, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אלינו ולדאוג בצורה מלאה לכל הנוגע לפינוי פסולת והטפסים השונים הקשורים לכך באתר הבנייה.

כיתבו לנו!

פרח מיחזור והובלות בע"מ

טלפון: 2042*

 

פקס: 08-8544449 

 

מייל:  office@talorkaradi.co.il

 

המתכת 41 א.ת צפוני אשדוד

Call Now Buttonהתקשר עכשיו