פינוי פסולת הרצליה

פינוי פסולת לאיכות החיים

כמות הפסולת שנוצרת ביום אחד היא גדולה מאוד וכשהיא נערמת למספר ימים ושבועות היא מגיעה לממדים גדולים מאוד. בעיית הפסולת העולמית היא בעיה חמורה שמנסים לפתור אותה בכל מיני דרכים וכבר הוטלו הגבלים רבים לא רק על פינוי הפסולת אלא גם על ייצוא הפסולת ותקנות המחזור. פינוי פסולת הרצליה, בתל אביב, במודיעין ובכל מקום אחר חשובה מאוד לאיכות החיים באזור מסוים והפסולת הזו יכולה להיות תוצר של שימושים ביתיים, פסולת בניין, פסולת כתוצאה מגיזום עצים או כל פסולת אחרת.

פינוי פסולת בהרצליה

מדוע פינוי פסולת בהרצליה הכרחית לשגרה בריאה?

 

  • בפינוי פסולת הרצליה, תל אביב, ירושלים ושאר ערי המדינה לוקחות חלק כדי להגן על התושבים. מעבר לעובדה שאיכות החיים נפגעת מאוד כשפסולתך נערמת, יכולות לצוץ בעיות בריאותיות לא פשוטות שיגיעו כתוצאה מהצטברות מזיקים באזור שיגיעו לאזור בו נערמת האשפה כמו למשל תיקנים או חולדות. אנחנו בפרח מחזור והובלה בע"מ מפנים פסולת ביתית ופסולת בניין באופן שגרתי ויודעים להתמודד עם כל פסולת שהיא בכל כמות.
  • פינוי הפסולת חשובה מאוד גם לזיהום של הסביבה. אם כל אחד היה זורק את הפסולת שלו איפה שהוא רוצה, כל המדינה הייתה נראית כמו מטמנת אשפה גדולה. כיום יש חוק שקובע שפינוי הפסולת חייב להתבצע בעזרת חברת פינוי פסולת מקצועית שמובילה את הפסולת למטמנות מאושרות בלבד כמונו בפרח מחזור והובלה בע"מ, כאשר לנו יש מטמנה משלנו כך שהפינוי מתבצע בצורה הכי קלילה וזולה לכולם.

פרח מחזור והובלה בע"מ: פינוי פסולת זה אנחנו

לנו בפרח מחזור והובלה בע"מ פינוי הפסולת היא עבודה שגרתית שחייבת להיעשות בצורה יסודית בכל פעם מחדש. לנו חשוב לשמור על הסביבה נקייה, לשמור על לקוחות מרוצים וכמובן לשמור על החוק. יש ברשותנו מטמנת אשפה מה שמוזיל עלויות ומקל על התהליך לכולם וכך לסביבה עצמהפריצת דרך ובפינוי כל סוג פסולת, פסולת גושית, ביתית או פסולת בניין, אנחנו כאן תמיד לשירותכם. צרו עמנו קשר עוד היום להצעות מחיר, בירורים ושאלות נוספות ונשמח לעמוד לשירותכם.

כיתבו לנו!

פרח מיחזור והובלות בע"מ

טלפון: 2042*

 

פקס: 08-9159205

 

מייל: office@perach-green.co.il

 

המתכת 41 א.ת צפוני אשדוד

Call Now Buttonהתקשר עכשיו