פינוי פסולת בניין

בין אם אתם בונים ובין אם משפצים, דבר אחד בטוח – אתם צפויים ליצור פסולת בניין, והרבה ממנה. המשרד להגנת הסביבה מחייב את האחראי על הבנייה (קבלן או בעל הנכס) לפנות את הפסולת לאתר מורשה. למעשה, מי שמעוניין לקבל היתר בנייה חייב להגיש אישור התקשרות עם מטמנה חוקית ומסודרת לפסולת בניין. מעבר לזאת, בסיום העבודות, יש להגיש טופס המאשר פינוי של הפסולת לאתר בפועל, וזאת כתנאי לקבלת טופס 4.
חברת פרח מחזור והובלה בע"מ מחזיקה בבעלותה אתר מורשה לפינוי פסולת בניין ולמחזורה, ולכן יש באפשרותה לספק ללקוחותיה את כל האישורים הדרושים בכל שלבי הפרויקט.

זקוקים לפרטים נוספים? דברו עם המקצוענים שלנו! 2042*

פינוי פסולת בניין
פינוי פסולת
פינוי פסולת פרח פינוי פסולת

 

מלווים אתכם לאורך כל שלבי הפרויקט:

  • מתן טופס היקשרות עם מטמנה לצורך קבלת היתר בנייה
  • אספקת מכולות לפינוי פסולת
  • פינוי פסולת בניין לאתר מחזור מורשה
  • חתימה על פינוי פסולת לאתר מורשה בסיום הפרויקט לצורך קבלת טופס 4

פינוי פסולת בניין ואיכות הסביבה

בעבר הלא רחוק, כשלא היו תקנות בעניין פינוי פסולת בניין, הפסולת הייתה מפונת באופן רנדומלי לשטחים פתוחים מחוץ לערים וישובים. עם הזמן נוצרו שתי בעיות שהלכו והחמירו. ראשית כל, מדובר כאן במפגע אסתטי חמור, שהלך והחמיר עם הזמן. חמור מכך, פסולת בניין כוללת חומרים רעילים, שמחלחלים ביחד עם הגשמים למי תהום ופוגעים באיכות המים. באותו האופן הם גם מזהמים את הקרקע. חלקיקים קטנים יותר מתפזרים באוויר ופוגעים באיכות האוויר. מכל הסיבות הללו, המשרד להגנת הסביבה דורש פינוי פסולת לאתרים מורשים, שרחוקים מריכוזי אוכלוסייה וממי תהום. מעבר לזאת, באתרי הפינוי מתבצע גם מחזור לכל החומרים שאותם ניתן למחזר. בצורה זו, הפגיעה בסביבה מצטמצמת בצורה ניכרת.

פינוי פסולת לאתר מורשה

חברת פרח מחזור והובלה מחזיקה בבעלותה אתר פינוי ומחזור פסולת בניין, ועובדה זו מעניקה לה יתרונות רבים על פני המתחרים. ראשית כל, החברה, כבעלת אתר פינוי, רשאית לחתום על כל הטפסים הנדרשים בכל שלבי הפרויקט (טופס התקשרות להיתר בנייה וטופס 4). שנית, שיטת עבודה זו מוזילה את העלויות ללקוח, משום שהעלות כוללת גם את ההובלה וגם את ההטמנה במקום.

אישור פינוי פסולת לקבלת היתר בנייה

לאור החשיבות הרבה של פינוי פסולת בניין, ומשום שפסולת זו היא חלק בלתי נפרד מתהליך בנייה או שיפוץ, הרשויות דורשות לראות אישור היקשרות עם מטמנה בטרם קבלת האישורים לבנייה וכתנאי לקבלת אישור כזה. כחברה שמחזיקה בבעלותה אתר הטמנה, אנו מוסמכים לחתום על טופס התקשרות לצורך הוצאת אישורי בנייה.

טופס 4

טופס 4 ניתן בעצם בסיום העבודות, והוא דרוש בכדי שהבניין החדש יחובר לתשתיות המים והחשמל. טופס זה כולל אישור של מטמנה, המוכיח כי הפסולת אכן פונתה לאתר מורשה. ללא הצגת אישור על פינוי פסולת בניין לאתר מורשה, הקבלן לא יכול הלכה למעשה לסיים את הפרויקט. כלומר, ללא פינוי הפסולת בצורה מסודרת, אין אפשרות לסיים את הבנייה. כאן אנו נכנסים לתמונה, ודואגים לספק שירותי פינוי פסולת בצורה מקצועית ומהירה ובדיוק בזמן.

אם אתם מחפשים מקצוענים בתחום פינוי פסולת בניין – הגעתם למקום הנכון. דברו איתנו, וקבלו הצעת מחיר משתלמת: 2042*

כיתבו לנו!

פרח מיחזור והובלות בע"מ

טלפון: 2042*

 

פקס: 08-8544449 

 

מייל:  office@talorkaradi.co.il

 

המתכת 41 א.ת צפוני אשדוד

Call Now Buttonהתקשר עכשיו